نمایش جزییات خبر
۹ تیر ۱۳۹۵ ۲۰:۰۰

ورود کاروان شمیم وحی به جزیره قشم

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی منطقه آزاد قشم از ورود 17 خیرکشوری در قالب کاروان شمیم وحی با هدف کمک به آزادی زندانیان دیون غیرعمد (بدهکار) قشم، خبر داد.
ورود کاروان شمیم وحی به جزیره قشم

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی منطقه آزاد قشم، حجت الاسلام سید مهدی موسوی اجاق گفت: کمک به نیازمندان، مستمندان، محرومان جامعه و همچنین خانواده دیگر زندانیان و کمک مالی برای ساخت مسجد نیز از دیگر اهداف سفر کاروان شمیم وحی به این جزیره می باشد. 

وی افزود: اقدام خداپسندانه خیرین کشوری در ماه مبارک رمضان که با مشارکت معاونت فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد قشم و اداره تبلیغات اسلامی شهرستان انجام شده است، باعث آزاد شدن جمعی از زندانیان بدهکار و مساعدت به دیگر اهداف این سفر خواهد شد.

به گفته مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی منطقه آزاد قشم، خیرین نیکوکار کاروان شمیم وحی برای هر زندانی جرایم غیرعمد تا مبلغ 50 میلیون ریال کمک می کنند و مبالغی را نیز به خانواده دیگر زندانیان، نیازمندان و محرومان اهدا خواهند کرد.

وی یادآور شد: افراد خیر امروز در نماز جماعت و آئین تلاوت قرآن مجید که توسط حامد شاکرنژاد از قاریان برجسته و بین المللی کشورمان در مسجد صاحب الزمان (عج) شهر قشم برگزار می شود، حضور خواهند یافت.

موسوی اجاق خاطرنشان کرد: 17 خیر کاروان شمیم وحی همچنین عصر امروز در آئین تلاوت کلام وحی توسط قاری بین المللی کشورمان که با حضور برادران اهل سنت شهر درگهان در مسجد جامع این شهر برگزار می شود، مشارکت می کنند و با خانواده نیازمند این شهر نیز ملاقات خواهند کرد.

روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی منطقه آزاد قشم
اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید