نمایش جزییات خبر
۲۲ اسفند ۱۳۹۴ ۱۳:۵۰

نشست علی اصغر کاراندیش با مسئولین انجمن های هنری

معاون توسعه مدیریت ، پشتیبانی ومنابع وزارت فرهنگ وارشاداسلامی استان تهران بطی بازدید از اداره کل فرهنگ و ارشاداسلامی استان تهران با حضور مدیرکل فرهنگ و ارشاداسلامی استان تهران به بررسی مسایل و مشکلات انجمن های فرهنگی و هنری پرداخت .
نشست علی اصغر کاراندیش با مسئولین انجمن های هنری

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاداسلامی استان تهران ، معاون توسعه مدیریت ، پشتیبانی ومنابع وزارت فرهنگ وارشاداسلامی استان تهران بطی بازدید از اداره کل فرهنگ و ارشاداسلامی استان تهران با حضور مدیرکل فرهنگ و ارشاداسلامی استان تهران به بررسی مسایل و مشکلات انجمن های فرهنگی و هنری پرداخت .

در ابتدای این نشست برزین ضرغامی ضمن خیرمقدم و تسلیت ایام فاطمیه بیان داشتند: هدف دولت واگذاری امور اجرایی به نهادهای غیردولتی می باشد و مادر استان تهران نیز به این مهم اهتمام داریم. 

مدیر کل فرهنگ و ارشاداسلامی استان تهران درادامه از نمایندگان انجمن های فرهنگی و هنری خواست تا مسایل و مشکلات خودرا  مطرح نمایند .

علی اصغر کاراندیش معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی ومنابع وزارت فرهنگ و ارشاداسلامی نیز ضمن استماع مشکلات ومسایل مسئولین انجمن ها از اایشان قدردانی نمود و ضمن بیان دیدگاه های وزارت فرهنگ و ارشاداسلامی گفتند: انجمن ها می بایس برای رشد و شکوفایی واستمرار فعالیت هایشان به خلاقیت ونوآوری روی آورند .

درپایان معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزارت فرهنگ و ارشاداسلامی قول مساعدت به نود انجمن فرهنگی و هنری استان تهران را داد.

لازم به ذکراست است نمایندگان انجمن هنرهای تجسمی ، شعر و ادب ، موسیقی ،خوشنویسان ، تعزیه ، نمایش ، سینمای جوان  نظرات خود را دراین جلسه بیان کردند .

اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید