نمایش جزییات خبر
۱۸ اسفند ۱۳۹۴ ۱۰:۵۳

فعالیت رسمی خانه مطبوعات استان تهران آغاز شد

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران گفت: خانه مطبوعات استان تهران با انتخاب هیات مدیره به صورت رسمی کار خود را آغاز کرد.
فعالیت رسمی خانه مطبوعات استان تهران آغاز شد

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران؛برزین ضرغامی با بیان اینکه اهالی رسانه در استان تهران تاکنون از داشتن خانه مطبوعات محروم بودند افزود: در دو سال گذشته برغم تمام مشکلات، اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی پیگیری لازم برای تشکیل خانه مطبوعات را انجام داد. 

وی با اشاره به ضرورت تشکیل خانه مطبوعات در استان تهران تاکید کرد: خانه مطبوعات مسائل صنفی مربوط به اصحاب رسانه و خبرنگاران شهرستان های استان تهران را پیگیری خواهد کرد.

ضرغامی عنوان کرد: پس از ثبت اساسنامه خانه مطبوعات و تشکیل اولین مجمع عمومی اصحاب رسانه و خبرنگاران، هیات موسس به مدت دوسال انتخاب شدند.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران هدف از تشکیل خانه مطبوعات را کمک به ارتقای سطح کمی و کیفی مطبوعات محلی و تقویت استانداردهای کار خبری و اطلاع رسانی دانست.

وی تاکید کرد: خانه مطبوعات در قالب تشکیلات فرهنگی صنفی غیردولتی و غیرانتفاعی فعالیت خود را بر اساس قانون در استان تهران انجام خواهد داد. 

ضرغامی یادآور شد: اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران نیز نقش نظارتی و حمایتی خود را ایفا خواهد کرد.
وی ابراز امیدواری کرد که اصحاب رسانه در خانه خود با همدلی، مشکلات و کمبودهای حوزه تخصصی خود را پیگیری و رفع کنند.

ضرغامی با اشاره به فعالیت حدود 400 خبرنگار در شهرستان استان تهران گفت: 18 نشریه محلی در این استان منتشر می شود.

اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید