نمایش جزییات خبر
۱۰ اسفند ۱۳۹۴ ۱۱:۱۸

چاپ مجموعه داستان های کوتاه "یک شب از وجود یک شاعر" در شهرستان پاکدشت

محمود رضا پیر هادی نویسنده جوان و پر افتخار شهرستان پاکدشت با حمایت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان پاکدشت ، به چاپ نخستین مجموعه ی داستانهای کوتاه خود با عنوان ((یک شب از وجود یک شاعر)) اقدام کرد.
چاپ مجموعه داستان های کوتاه "یک شب از وجود یک شاعر" در شهرستان پاکدشت

به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان پاکدشت این نویسنده جوان که دارای عناوین متعددی در حوزه داستان کوتاه در سطوح مختلف کشوری و استانی بوده نخستین فردی است که در این شهرستان مجموعه داستانهای کوتاه خود را به چاپ می رساند.

خاطر نشان می شود مجموعه داستانهای کوتاه یک شب از وجود یک شاعر شامل 14 اثر با موضوعات روانشناسانه و اجتماعی است که از حیث شخصیت پردازی و فضا سازی بسیار مطلوب و هوشمندانه پیش رفته است.

 پیش از این مجموعه داستانهای بلند از طرف نویسندگان بومی چاپ شده بود ولی در حوزه داستان کوتاه این مجموعه اثری قوی و ماندگار بوده که با توجه به استعداد و توان بالای نویسنده و نیز مهارت و تکنیکهای نویسندگی ایشان به عنوان اثری فاخر و خواندنی می توان از آن یاد کرد.

یاد آور می شود پیر هادی پیش از این مجموعه ها ی ادبی در حوزه داستان و خاطره نویسی در حوزه دفاع مقدس و ایثار و شهادت به صورت فردی و گروهی چاپ کرده که از میان دیوارهای بلند یکی از آنهاست.

همچنین خاطر نشان می شود این شهرستان در حوزه آفرینشهای ادبی در بخش شعر و داستان صاحب استعدادهای خوبی بوده که به واسطه ی فعال بودن انجمنهای ادبی به این مهم دست یافته است. 

روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان پاکدشت
اشتراک در
کلیدواژه ها: "یک شب از وجود یک شاعر
اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید