نمایش جزییات خبر
۳۰ بهمن ۱۳۹۴ ۰۰:۵۰

معاون اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران خبر داد: استقبال چشم‌گیر از برپایی نمایشگاه‌های کتاب در 4 شهرستان تهران

معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران از استقبال چشم‌گیر مردم از برپایی نمایشگا‌ه‌های کتاب در چهار شهرستان این استان خبر داد و گفت: برای خریداران کتاب 30 درصد تخفیف پیش‌بینی شده است.
معاون اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران خبر داد: استقبال چشم‌گیر از برپایی نمایشگاه‌های کتاب در 4 شهرستان تهران

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران؛علی خیلدار در حاشیه بازدید از نمایشگاه بزرگ کتاب شرق استان تهران در شهرستان دماوند با اشاره به برگزاری نمایشگاه کتاب در استان تهران اظهار کرد: هر سال در چهار شهرستان تهران با حضور ناشران، نمایشگاه‌های کتاب را برپا کرده‌ایم.

وی با اشاره به دومین سال برپایی نمایشگاه‌های کتاب در شهرستان‌های استان تهران افزود: برپایی این نمایشگاه‌ها در سال گذشته نتیجه خوبی را به دنبال داشت و استقبال چشم‌گیری از آنها صورت گرفت.

معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران افزود: برپایی نمایشگاه کتاب در راستای تقطیر و جای‌گذاری اقدامات فرهنگی و هنری شهرستان‌ها بوده که در اولویت قرار گرفته است.

خیلدار اضافه کرد: به همین منظور، تمام کارهای اجرایی و عملیاتی این نمایشگاه بر عهده ادارات فرهنگ و ارشاد شهرستان‌ها گذاشته شده است.

این مسئول تصریح کرد: تمام کارها و فعالیت‌های نمایشگاه‌های کتاب به ادارات فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان‌ها و اتحادیه ناشران سپرده شده و وظیفه ما در این راستا حمایت و پشتیبانی از آنهاست.

معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران با اشاره به گرانی کتاب گفت: یک موضوع در رابطه با وضع کتاب وجود دارد و آن نیز گرانی این کالای فرهنگی است.

خیلدار بیان کرد:‌ در راستای این موضوع، سعی شده که به خریداران کتاب و علاقمندان به کتاب‌خوانی تخفیف 30 درصدی داده شود.

روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران
اشتراک در
کلیدواژه ها: نمایشگا‌ه‌های کتاب در چهار شهرستان
اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید