نمایش جزییات خبر
۲۲ بهمن ۱۳۹۴ ۰۹:۴۶

کلاسهای آموزشی یکی از برنامه های مهم دفاتر نمایندگی انجمن سینمای جوان

در هجدهمین روز بهمن ماه ٩٤ و همزمان با روز فرهنگ و هنر انقلاب اسلامی محمد حسین اسماعیلی معاون هنری سینمایی اداره کل ارشاد استان تهران از اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان پیشوا بازدید کرد.
کلاسهای آموزشی یکی از برنامه های مهم دفاتر نمایندگی انجمن سینمای جوان

به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان پیشوا؛ این دیدار که با حضور محمد حسین اسماعیلی معاون هنری سنمایی اداره کل ارشاد استان تهران، بهشتی مشاور مدیرعامل انجمن سینمای جوانان ایران، کاوند سرپرست انجمن سینمای جوانان استان تهران، قلیپور کارشناس مسئول سینمایی اداره کل، عجمی مسئول انجمن سینمای جوان دفتر شهرستان پیشوا، هادیان مسئول انجمن موسیقی شهرستان پیشوا و تعداد دیگری از هنرمندان پیشوایی همراه  بود  از اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان پیشوا و روند احداث سالن محل برگزاری تمرین گروه های نمایشی و هنری و کارگاه های آموزشی و همچنین دفتر نمایندگی انجمن های فرهنگی و هنری شهرستان پیشوا بازدید شد.

امیر حسین طاهری سرپرست  اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان پیشوا ضمن خیر مقدم و تبریک ایام الله دهه فجر گزارشی از روند فعالیتهای فرهنگی و هنری شهرستان پشوا را ارائه کرد و گفت: به لطف الهی و مساعدت موقوفات شیخ جنید تا پایان سال جاری دفتر انجمن های وابسته به این اداره به همراه سالن محل برگزاری تمرین گروه های نمایشی و برگزاری کارگاه های آموزشی و نمایشگاهی آماده می شود و در اختیار هنرمندان عزیز شهرستان پشوا قرار می گیرد.

دبیر شورای فرهنگ عمومی شهرستان پیشوا دراین دیدار نیز عنوان داشت  : تجهیزات و ملزومات دفتر نمایندگی سینمای جوان شهرستان  آماده است که امید است در ابتدای سال جدید نسبت به افتتاح آن اقدام لازم صورت پذیرد.

اسماعیلی معاونت هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی  استان تهران نیز ضمن تقدیر و تشکر از فعالیت های انجام شده هنری در سطح شهرستان پیشوا گفت: انجمن سینمای جوان دفتر نمایندگی شهرستان پیشوا با توجه به پتانسیل های موجود پس از افتتاح قطعا یکی از دفاتر فعال استان تهران خواهد بود که ماهم کمک های لازم را به این دفتر خواهیم کرد.

در پایان این دیدار بهشتی مشاور مدیرعامل انجمن سینمای جوان نیز گفت : پس از افتتاح دفتر نمایندگی سینمای جوان در شهرستان پیشوا نسبت به برگزاری کلاس های آموزشی کمک و نسبت به هماهنگی و همکاری دیگر شهرستان های منطقه به این انجمن اقدام خواهیم کرد.

 

اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید