نمایش جزییات خبر
۱۵ بهمن ۱۳۹۴ ۱۶:۱۸

اسلامشهر رنگ نمایشگاه استانی کتاب به خود گرفت

با نصب پوسترها و بنرهای اولین نمایشگاه استانی کتاب که از 15 لغایت 21 بهمن ماه در اسلامشهر برگزار می گردد این شهر رنگ و بوی ویژه ای به خود گرفت .
اسلامشهر رنگ نمایشگاه استانی کتاب به خود گرفت

به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاداسلامی اسلامشهر ، سید حسن حسینی رئیس اداره فرهنگ وارشاد اسلامی اسلامشهربا اعلام مطلب فوق افزود: نمایشگاه استانی کتاب با حضور 150 ناشر سراسری و محلی  از 15 بهمن ماه همزمان با ایام الله دهه مبارک فجر همراه با ارائه برنامه های متنوع فرهنگی هنری افتتاح و تا 21 بهمن ماه همه روزه از ساعت 9 صبح الی 19 برای بازدید عموم دایر است.

وی در ادامه افزود: در نظر است عرضه محصولات فرهنگی ، ارائه برنامه های آموزشی ، مسابقات کتابخوانی ،معرفی نوقلمان، معرفی برگزیدگان آثار برتر، کارگاه های هنری ،ثبت نام رایگان کتابخانه ها ، ارائه بن خرید کتاب با تخفیف 20 درصد و سایر برنامه های جنبی در نمایشگاه فوق دائر گردد .

حسینی در پایان تأکید نمود: با بهره مندی از ظرفیت بخش های خصوصی که شامل موسسات فرهنگی هنری، کانونهای آگهی تبلیغاتی ،آموزشگاه های آزاد هنری و سایر مراکز فرهنگی هنری وابسته می باشد، در نظر داریم برنامه های متنوعی را در راستای ترویج و تعالی فرهنگ مطالعه و ایجاد شور و اشتیاق در میان آحاد مردم خصوصا" جوانان و نوجوانان در سطح گسترده اجرا نمائیم .

گفتنی است: این نمایشگاه از 15 لغایت 21 بهمن ماه از ساعت 9 صبح الی 19 به نشانی اسلامشهر ، خیابان صیاد شیرازی ، روبروی ساختمان معاونت خدمات شهری شهرداری میزبان عموم علاقمندان و دوستداران کتاب می باشد .

شایان ذکر است :تبلیغات محیطی نمایشگاه فوق در قالب پوستر ،بنر ، تابلو و بیلبوردهای شهری در اماکن مختلف عمومی و همچنین اتوبوسهای شهری و بین شهری صورت گرفته است .

روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان اسلامشهر
اشتراک در
کلیدواژه ها: نمایشگاه استانی کتاب
اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید