نمایش جزییات خبر
۹ آذر ۱۳۹۴ ۱۲:۲۲

در دوازدهمین نشست شورای امر به معروف و نهی از منکر وزارت ارشاد تاکید شد، ضرورت توجه بر امر به معروف و نهی از منکر در تمام فعالیت های فرهنگی

دوازدهمین نشست شورای امر به معروف و نهی از منکر وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی روز گذشته با حضور اعضا و به ریاست «محمد مهدی مظاهری» مشاور ارشد وزیر ارشاد در دفتر وزارتی تشکیل شد.
در دوازدهمین نشست شورای امر به معروف و نهی از منکر وزارت ارشاد تاکید شد، ضرورت توجه بر امر به معروف و نهی از منکر در تمام فعالیت های فرهنگي

به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، در این جلسه پس از بحث و تبادل نظر و استماع گزارش عملکرد معاونت های تخصصی، گزارش فعالیت کمیسیون های مرتبط بررسی شد.

در ادامه ضمن بحث و تبادل نظر درباره برنامه ها و فعالیت ها و اعتبارات مورد نیاز سال 95 بر ضرورت ترویج این دو فریضه دینی در تمامی شوون فعالیت های فرهنگی و هنری تاکید شد.

این گزارش می افزاید، از جمله مصوبات این نشست قرار گرفتن یک بند از تفاهم نامه فی مابین وزارت ارشاد و ستاد احیای امر به معروف و نهی از منکر در دستور کار هر نشست، تشکیل جلسات کمیسیون ها هر دو هفته یک بار و ارایه گزارش عملکرد است.

بنابراین گزارش، جلسات شورای امر به معروف و نهی از منکر با حضور اعضا و نمایندگان حوزه های تخصصی وزارت فرهنگ و ارشاد  اسلامی هر ماه تشکیل می شود.

 

اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید