نمایش جزییات خبر
۱ آذر ۱۳۹۴ ۱۳:۲۳

با حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، صد و بیست و چهارمین نشست اعضای شورای عالی سازمان فرهنگ و ارتباطات برگزار شد

صد و بیست و چهارمین نشست اعضای شورای عالی سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی صبح امروز با حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، رییس سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی و دیگر اعضای این شورا در وزارت ارشاد برگزار شد.
با حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، صد و بیست و چهارمین نشست اعضای شورای عالی سازمان فرهنگ و ارتباطات برگزار شد

به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، «علی جنتی» با اشاره به گزارش عملکرد این سازمان در حوزه های مختلف گفت: آموزش کارکنان سازمان موضوعی است که در گذشته مغفول مانده بود و در این دوره از فعالیت های سازمان به این نکته توجه زیادی شده است.

وی با اشاره به اعتبارات سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی افزود: بهینه سازی ارزی و ریالی و جلوگیری از اسراف های مالی از دیگر اقدامات مثبتی است که در طول این دوره از فعالیت سازمان صورت گرفته است.

جنتی در ادامه بر انجام فعالیت هایی که در جهت سیاست های سازمان است تاکید کرد و افزود: لازم است در انجام برنامه ها و فعالیت ها بر بحث ها و موضوعات محتوایی بیشتر از دیگر موضوعات توجه شود.

در ادامه این نشست «ابوذر ابراهیمی ترکمان» رییس سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی گزارشی از مجموعه عملکرد این سازمان با موضوعات فراهم کردن اسناد و آیین نامه های لازم برای ایجاد سازمان حرفه ای و چابک، اصلاح و بازبینی شیوه های مدیریتی و رویکرد برنامه ریزی و گزارشی از عملکرد اتاق فکر این سازمان ارایه کرد.

در این نشست موضوعاتی از جمله تاکید بر آموزش، فناوری، سنجش اثر بخشی اقدامات و تعیین شاخص های آن، توجه به اولویت سنجی در برنامه ها، استفاده از ظرفیت های همراهان انقلاب اسلامی، استفاده از ابزار تبلیغ در معرفی انقلاب اسلامی در خارج از کشور و ... مورد بحث قرار گرفت.

 

اشتراک در
اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید