نمایش جزییات خبر
۳۱ تیر ۱۳۹۴ ۱۳:۵۳

آیین رونمایی کتاب «یک نفس تازه» در فرهنگسرای نیاوران

آیین رونمایی کتاب "یک نفس تازه" در فرهنگسرای نیاوران به دعوت مرکز روابط عمومی و اطلاع‌رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، بنیاد آفرینش‌های هنری نیاوران و انتشارات معین، برگزار می‌شود.
آیین رونمایی کتاب «یک نفس تازه» در فرهنگسرای نیاوران

به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، دوشنبه پنجم مرداد ماه، از ساعت 20 تا 22، تالار گوشه فرهنگسرای نیاوران میزبان اردوان طاهری، نویسنده کتاب "یک نفس تازه"  و جمعی از دوستداران فرهنگ و هنر خواهد بود. در این آیین بابک دربیکی، مشاور وزیر و رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به ایراد سخنرانی خواهد پرداخت. همچنین زینت بخش این آیین اجرای موسیقایی طاها عابدیان، نوازنده ویولا و همکار ارکستر فیلارمونیک وین خواهد بود.

بنابراین گزارش کتاب «یک نفس تازه» با مقدمه‌ی "غلامحسین ابراهیمی دینانی"، نخستین کتابی است که دارای وب‌سایت اختصاصی با محتوای چندرسانه‌یی است.

این گزارش می افزاید: اردوان طاهری دانش آموخته رشته موسیقی در دانشگاه تهران و آهنگسازی الکترو اکوستیک و علم موسیقی در دانشگاه موسیقی و هنرهای نمایشی دانشگاه وین است. پس از کتاب «ماه خیال» که در سال 1378 روانه بازار شد، «یک نفس تازه» دومین اثر منتشر شده‌ اردوان طاهری است.

این گزارش حاکی است: غلامحسین ابراهیمی دینانی، فیلسوف معاصر، در یادداشتی برای مقدمه‌ی کتاب می‌نویسد: «یک نفس تازه با نگاهی تازه به مسائل بسیار عمیق و اساسی، به راستی یک نفس تازه است که نگارنده در فضایی خاص، روان، راحت و خوش قلم، خودِ واقعی خویش را به زیبایی و پختگی بیان و ما را با خود هم‌راه کرده است.»

خاطر نشان می شود: بخشی از عواید فروش کتاب «یک نفس تازه» به «مؤسسه نیکوکاری مهرآفرین» که حامی کودکان نیازمند است اختصاص خواهد یافت.

اشتراک در
اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید