نمایش جزییات خبر
۲۹ آذر ۱۳۹۳ ۱۵:۴۸

جشنواره مشاعره رضوی ویژه دانشگاهیان کشور در دانشگاه بیرجند برگزار می‌شود

معاون فرهنگی و اجتماعی دانشگاه بیرجند از برگزاری جشنواره مشاعره رضوی ویژه دانشگاهیان کشورهمزمان با دهه آخر اردیبهشت‌ماه سال آینده در این دانشگاه خبر داد.
جشنواره مشاعره رضوی ویژه دانشگاهیان کشور در دانشگاه بیرجند برگزار می‌شود

احمد لامعی اظهارکرد: بنیاد بین‌المللی امام رضا(ع) حدود ۱۲ سال است که جشنواره بین‌المللی امام رضا(ع) را به عنوان عظیم‌ترین جشنواره فرهنگی، هنری و ولایی کشور در ایران و چند کشور خارجی برگزار می‌کند. 

وی تصریح کرد: امسال نیز بخش دانشگاهی این جشنواره با همکاری بنیاد بین‌المللی امام رضا(ع) و معاونت فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم و فناوری برگزار می‌شود. 
معاون فرهنگی و اجتماعی دانشگاه بیرجند با بیان اینکه تعداد ۱۴ دانشگاه برای برگزاری این جشنواره انتخاب شدند، گفت: معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه بیرجند به عنوان دبیرخانه جشنواره در سطح دانشگاه‌های سراسر کشور و کلیه مراکز آموزش عالی اعم از دولتی و غیردولتی برگزیده و آماده دریافت آثار است. 
لامعی با بیان اینکه این جشنواره در ۱۴ موضوع مختلف برگزار می‌شود، افزود: تلاش در راستای تاثیرگذاری در سبک زندگی اسلامی، حمایت از تولید آثار فاخر و پرهیز از سطحی‌نگری و تعامل با جامعه دانشجویی در زمینه‌های مختلف علمی، ادبی و هنری از اهداف برگزاری این جشنواره است. 

اشتراک در
اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید