نمایش جزییات خبر
۲۹ آذر ۱۳۹۳ ۱۵:۴۱

با حضور آیت الله موسوی جزایری صورت گرفت: رونمایی از سایت جشنواره امام رضا(ع) در استان خوزستان

با حضور آیت الله موسوی جزایری نماینده ولی فقیه در استان خوزستان از سایت جشنواره امام رضا(ع) در این استان رونمایی شد.
با حضور آیت الله موسوی جزایری صورت گرفت: رونمایی از سایت جشنواره امام رضا(ع) در استان خوزستان

به گزارش واحد خبر و اطلاع رسانی بنیاد بین المللی امام رضا(ع)، در حاشیه نمایشگاه بزرگ کتاب خوزستان، از زیر پورتال «شمس توس» دراین استان  با حضور آیت الله موسوی جزایری، نماینده ولی فقیه در استان رونمایی شد. 

زیر پورتال شمس توس خوزستان حاوی آخرین اخبار، عملکرد، فراخوان و کلیه برنامه ها و فعالیت هایی است که از طریق اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان پیرامون برگزاری جشنواره شعر رضوی به زبان عربی منتشر می شود. 
آیت الله سید محمدعلی موسوی جزایری، نماینده ولی فقیه در خوزستان و امام جمعه اهواز، در حاشیه رو نمایی از این زیر پورتال، گفت: به فرموده امام راحل(ره) مرکز و پایتخت کشور جمهوری اسلامی ایران آستان قدس رضوی است.
وی با بیان اینکه در جوار بارگاه ملکوتی امام هشتم شیعیان امام رضا(ع) تمام کشور و تمام نفوس مستعده همانند خورشید تابناک تلالو می کند، ابراز امیدواری کرد: از فیوضات محضر امام رضا(ع) در اجرای برنامه ها و جشنوار های رضوی بهره مند شویم.

بر اساس این گزارش، سایت جشنواره امام رضا(ع)،به آدرسhttp://khozestan.shamstoos.ir/fa/home  راه‌اندازی شده وعلاقمندان می‌توانند برنامه‌های مربوط به بنیاد بین‌المللی فرهنگی و هنری امام رضا(ع( جشنواره شعر رضوی به زبان عربی و ویژه برنامه ورود نمادین امام رضا(ع) به ایران از مرز شلمچه را از طریق این سایت پیگیری کنند.
پایان آذرماه،آخرین مهلت طراحی و رونمایی از زیرپورتال های استانی سایت جشنواره امام رضا(ع) است و استانهای باقی مانده تا پایان پاییز فرصت دارند سایت های استانی خود را رونمایی نمایند. 
هم اکنون مسئولان سایت های سیزدهمین دوره جشنواره بین المللی امام رضا(ع)  در حال طراحی زیر پروتال استانی سایت جشنواره  بین المللی امام رضا(ع)(www.shamstoos.ir)، می باشند که لینک این وب سایت بر روی سایت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان مربوطه  نیز قرار می گیرد تا مخاطبان به سهولت بتوانند به اطلاعات مورد نظر دست یابند.
طبق اعلام بنیاد بین المللی امام رضا(ع) فراخوان سیزدهمین دوره جشنواره بین المللی امام رضا(ع)  که همزمان با سالروز میلاد باسعادت امام موسی کاظم(ع)منتشر شده، بر روی سایت های ادارات کل فرهنگ و ارشاد اسلامی ،سازمان ها و نهادهای عضو جشنواره و زیر پروتال ها استانی سایت جشنواره  بین المللی امام رضا(ع) قرارگرفته است.
طبق اعلام بنیاد بین المللی امام رضا(ع) در پایان روند طراحی سایت های جشنواره های موضوعی استانها،سایت های برگزیده انتخاب و از مسئولان آن تقدیر به عمل می آید.

یادآوری می شود؛ سایت جشنواره بین المللی امام رضا(علیه السلام) به آدرس www.shamstoos.ir  هم اکنون به سه زبان فارسی،انگلسیی و عربی فعال می باشد. 

اشتراک در
اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید