نمایش جزییات خبر
۲۴ آذر ۱۳۹۳ ۱۲:۲۳

رییس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت ارشاد خبر داد: برگزاری اولین کارگاه تخصصی "رسانه ها و شهروندی فرهنگی" با سخنرانی مهدی سمتی

اولین کارگاه تخصصی با عنوان "رسانه ها و شهروندی فرهنگی" با سخنرانی "مهدی سمتی" استاد دانشگاه ارتباطات ایلینویز شرقی آمریکا روز پنجشنبه ( بیست و هفتم آذر ماه ) سال جاری در هتل ارم برگزار می شود.
رییس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت ارشاد خبر داد: برگزاری اولین کارگاه تخصصی "رسانه ها و شهروندی فرهنگی"  با سخنرانی مهدی سمتی

"بابک دربیکی" مشاور وزیر و رییس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با اعلام این خبر افزود: این کارگاه از سلسله نشستهای تخصصی می باشد که  از سوی این مرکز با حضور اساتید دانشگاهی و فعالان رسانه برگزار می شود.

به گفته وی این نشست در دو بخش صبح (کارگاه تخصصی) و عصر ( سخنرانی) برپا می شود.

وی گفت: در نوبت صبح موضوع کارگاه "رسانه­ ها و شهروندی فرهنگی" است و  از ساعت 8:30 تا 12 ادامه خواهد داشت.

دربیکی افزود: در نوبت عصر "مهدی سمتی" استاد دانشگاه ارتباطات ایلینویز شرقی آمریکا به بررسی "نگاه تبیینی انتقادی به سیاست رسانه ­های آمریکایی در قبال خاورمیانه"  می پردازد.

وی ادامه داد: این برنامه از سوی مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با مشارکت صندوق حمایت از هنرمندان ،نویسندگان و روزنامه نگاران برگزار می شود.

 

اشتراک در
اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید