نمایش جزییات خبر
۱۶ آذر ۱۳۹۳ ۱۵:۱۲

با حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و معاون وزیر صنعت و تجارت؛ بیستمین نمایشگاه الکامپ گشایش یافت/ تاکید بر برگزاری الکامپ طی مدت کوتاه

بیستمین نمایشگاه بین المللی الکامپ با حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و معاون وزیر صنعت معدن و تجارت در سالن اصلی محل دائمی نمایشگاه های بین المللی گشایش یافت.
با حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و معاون وزیر صنعت و تجارت؛ بیستمین نمایشگاه الکامپ گشایش یافت/ تاکید بر برگزاری الکامپ طی مدت کوتاه

به گزارش ستاد خبری بیستمین نمایشگاه بین المللی الکامپ، وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در آئین گشایش بیستمین نمایشگاه بین المللی الکامپ ،در سالن 38 نمایشگاه حضور یافت و ضمن بازدید  از تعدادی غرفه ها  با مسئولان آنها گفتگو کرد.

به گزارش ستاد خبری بیستمین نمایشگاه الکامپ ،در جریان این بازدید «حسین اسفهبدی» مدیرعامل شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی و «سید مرتضی موسویان» رئیس مرکز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال وزارت ارشاد، جنتی را همراهی کردند.

در جریان این مراسم ، «حسین اسفهبدی» معاون وزیر صنعت معدن و تجارت و مدیرعامل شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی در مراسم  افتتاحیه از حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در این نمایشگاه قدردانی کرد.

وی افزود: همچنین از حضور دوستانی که امروز علیرغم مشغله فراوان به این نمایشگاه آمدند نیز از طرف خودم و اتاق بازرگانی ایران تشکر می کنم.

وی با اشاره به زمان کم موجود برای برپایی این نمایشگاه بزرگ، بیان کرد: ساخت و ساز غرفه های چنین نمایشگاهی به این وسعت، بسیار طول می کشد و هماهنگی برای حضور کشورهای خارجی و جذب آنها 6 ماه به طول می انجامد، اما دست اندرکاران نمایشگاه الکامپ در عرض 6 روز تمامی کارها را سامان دادند که این نقطه مثبت در کارنامه اتاق بازرگانی ایران ثبت می شود.

 

اشتراک در
اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید