• اخبار

کارگاه عکاسی با حضور کاوه فرزانه در خراسان جنوبی بر گزار شد

کارگاه عکاسی با حضور کاوه فرزانه در خراسان جنوبی بر گزار شد
کارگاه عکاسی یادواره سید امیر طالبی گل 12 و 13 آذرماه سالجاری با حضور بیش از 150 عکاس در بیرجند برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ وارشاد اسلامی خراسان جنوبی ؛ این کارگاه با هدف آشنایی مقدماتی با عکاسی طبیعت و منظره ،مدیریت چشم و ذهن و مبانی سواد بصری و ترکیب بندی برگزار شد.
این کارگاه برای عموم رایگان و با حضور استاد کاوه فرزانه عضو انجمن عکاسان نگاه، چهارشنبه ساعت 14 تا 20 و پنجشنبه ساعت 9 تا 12 و 14 تا 20  در محل آمفی تئاتر اداره کل بهزیستی استان برگزارشد.
در حاشیه این کارگاه استاد کاوه فرزانه گفت:در شرایط کنونی نمی توان نقش عکاسی را در زندگی انکار کرد زیرا ما در حصار تصاویر قرار گرفته ایم و گریزی از آنها نداریم. عکاسی از ظریفترین و زیباترین جلوه های پیشرفت هنری و فنی قرن اخیر است و هرعکسی، تفسیر
دوباره‌اى از جهان پیرامون ماست و ما را عملاً بر آن مى‌دارد که این جهان را به شکلى جدید ببینیم. هنر عکاسى در میان هنرهاى کاربردى از ظرافت، دقت و اهمیت خاصى برخوردار است.

در این کارگاه آموزشی عکاسان با اصول عکاسی، چگونگی بهتر دیدن سوژه ها، تجهیزات عکاسی و ترکیب بندی در عکاسی طبیعت آشنایی اولیه پیدا کردند. هم چنین در پایان این کارگاه، استاد کاوه فرزانه به سوالات شرکت کنندگان پاسخ دادند.

گفتنی است ؛ این کارگاه با همکاری اداره کل فرهنگ وارشاد اسلامی استان ،موسسه کاوشگران حیات وحش پارت و مرکز تخصصی عکس حباب برگزار شد.

ضمنا ؛به شرکت کنندگان در این کارگاه 2 روزه گواهی شرکت اهداخواهد شد.

روابط عمومی اداره کل فرهنگ وارشاد اسلامی خراسان جنوبی
۱۳ آذر ۱۳۹۳ ۱۲:۵۰
  • اظهار نظر

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده:
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500