نمایش جزییات خبر
۱۳ آذر ۱۳۹۳ ۱۱:۲۳

وزیر فرهنگ در دیدار با دبیر شورای عالی تبلیغات امارات بر وجود روابط حسنه با این کشور در سطوح سیاسی و رسانه ای تاکید کرد

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در دیدار صبح امروز خود با "ابراهیم العابد" دبیر شورای عالی تبلیغات امارات متحده عربی با اشاره به روابط دیرینه ایران با این کشور بر وجود روابط حسنه و مناسب دو کشور در حوزه های مختلف سیاسی، اقتصادی و رسانه ای اشاره و تاکید کرد.
وزیر فرهنگ در دیدار با دبیر شورای عالی تبلیغات امارات بر وجود روابط حسنه با این کشور در سطوح سیاسی و رسانه ای تاکید کرد

به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، "علی جنتی" وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در دیدار صبح امروز خود با دبیر شورای عالی تبلیغات امارات متحده عربی با اشاره به این مطلب گفت: برگزاری اجلاس هایی مانند اجلاس وزرای اطلاع رسانی کشورهای اسلامی که عصر روز گذشته به دهمین دوره برگزاری خود در هتل آزادی تهران پایان داد؛ به ایجاد آرامش و اتحاد در میان این کشورها کمک می کند.

وی افزود: استفاده از وسایل ارتباط جمعی و رسانه های مختلف از جمله رادیو و تلویزیون دولت های اسلامی نقش به سزایی در اتحاد و ارتباط رسانه ای میان این کشورها دارد.

در ادامه دبیر شورای عالی تبلیغات کشور امارات متحده عربی با تاکید بر همگرایی رسانه ای بین کشورهای اسلامی گفت: بعضی از کشورها در رسانه های داخلی خود علیه یکدیگر مطلب تهیه می کنند و اطلاعات خود را از منابع غربی دریافت می کنند که باید برای این مساله تدبیری اندیشیده شود.

وی افزود: برخی سازمان های بین المللی با حضور در امارات برخی از مسایل ما را زیر سوال می برند که از جمله می توان به تاکیدات آنها در زمینه رعایت نکردن حقوق زنان در امارات اشاره کرد؛ که باید تاکید کنم ما نباید منابع خبری مان را از این سازمان ها بگیریم بلکه باید از منابع خبری خود استفاده کنیم.

وی روابط امارات با کشور ایران را مثبت ارزیابی کرد و ادامه داد: خوشبختانه دو کشور در سطوح مختلف به ویژه مسایل سیاسی و رسانه های روابط خوبی با یکدیگر دارند.

 

اشتراک در
اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید