نمایش جزییات خبر
۲۳ بهمن ۱۳۸۹ ۱۰:۲۴

نمایشگاه های استانی کتاب کشور کیفی تر می شود

قائم مقام موسسه نمایشگاه های فرهنگی کشور گفت:برای کیفی تر برگزار شدن نمایشگاه های کتاب استانی برنامه ریزی می کنیم.
نمایشگاه های استانی کتاب کشور کیفی تر می شود

قائم مقام موسسه نمایشگاه های فرهنگی کشور گفت:برای کیفی تر برگزار شدن نمایشگاه های کتاب استانی برنامه ریزی می کنیم.
عبادرضا اسلامی شامگاه پنجشنبه در بازدید از هفتمین نمایشگاه بزرگ کتاب مازندران افزود: مردم بهترین کسانی هستند که می توانند نمایشگاه کتاب را از نطر کیفی و محتوایی بررسی کنند.
وی اظهار داشت: در بازدید از نمایشگاه با ناشران و برخی مراجعه کنندگان گفتگویی داشته که برخی راضی و برخی هم ناراضی بودند.
اسلامی در رابطه با عناوین کتاب هایی که در نمایشگاه عرضه می شود گفت: بر اساس اطلاعاتی که استان ها در اختیار ما می گذارند سهمیه و عناوین کتاب مشخص می شود.
وی با بیان اینکه موسسه نمایشگاه های فرهنگی کشور در طول سال بین 22 تا 25 نمایشگاه کتاب برگزار می کند، یادآور شد: پس از مازندران، نمایشگاه کتاب تا پایان سال جاری در استان های سیستان و بلوچستان، ایلام و سپس در استان اصفهان برگزار می شود.
اسلامی با اشاره به اینکه برای کیفی تر برگزار شدن نمایشگاه های کتاب، برنامه ریزی می کنیم خاطرنشان کرد: برخی از نمایشگاه های کتاب استانی قابلیت فرا استانی شدن دارند.
قائم مقام موسسه نمایشگاه های فرهنگی کشور افزود: از مدیران استان هایی که میزبان بعدی نمایشگاه کتاب هستند برای بازدید از نمایشگاه کتابی که در حال برگزاری است دعوت می کنیم تا با بررسی مشکلات  و کمبودها، از تکرار آنها پیشگیری کنیم.
وی با اشاره به تمدید ساعت نمایشگاه از 19 به 20 تصریح کرد: برگزار کنندگان می توانند در صورت احساس نیاز به تمدید زمان برگزاری نمایشگاه، نسبت به این کاراقدام کنند.
عصر شعر طلیعه نور هم از سری برنامه های بخش جنبی هفتمین نمایشگاه کتاب مازندران با حضور شاعران مازنی و مخاطبان نمایشگاه کتاب برگزار شد و شاعران در این مراسم به شعرخوانی در خصوص انقلاب و امام راحل(ره) پرداختند.
 

روابط عمومی
اشتراک در
کلیدواژه ها: کتاب
اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید