نمایش جزییات خبر
۱ شهریور ۱۳۹۰ ۱۶:۱۱

نمایندگان وزیر ارشاد برای پیگیری وضعیت جسمانی احمدعزیزی عازم کرمانشاه می شوند

در پی تاکید و سفارش رهبر معظم انقلاب مبنی بر پیگیری وضعیت جسمانی و درمانی "احمد عزیزی" شاعر انقلاب اسلامی و اهل بیت (ع) به دستور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی کمیته ای به نمایندگی از وی فردا( چهارشنبه ) عازم کرمانشاه می شوند.
نمایندگان وزیر ارشاد برای پیگیری وضعیت جسمانی احمدعزیزی عازم کرمانشاه می شوند

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل وزارت فرهنگ و ارشاداسلامی ، " یحیی طالبیان" قائم مقام وزیر در امور شعر و ادب، " مهدی شجاعی " رئیس صندوق حمایت از هنرمندان ، نویسندگان و خبرنگاران به همراه " علیرضا قزوه" شاعر نام آشنای کشور اعضای تیم اعزامی به کرمانشاه هستند.

بر اساس این گزارش، این کمیته قرار است طی جلسه مشترکی با حضور استاندار کرمانشاه <مدیر کل ارشاد استان ، خانواده احمد عزیزی ، رئیس بیمارستان و پزشک معالج ایشان نحوه اقدامات لازم جهت کمک و حمایت برای بهبودی وضعیت جسمانی و درمانی این شاعر پیشکسوت را بررسی و نتیجه به وزیر فرهنگ و ارشاداسلامی منعکس تا دستورات لازم سریعا صادر شود.

این گزارش می افزاید، رهبر معظم انقلاب در دیدار اخیرشان با شعرا در میانه احوالپرسی با آنها جویای حال احمد عزیزی شدند و بیان این جمله که "این موضوع  در دل ما یک غصه ای شده  است" ماجرای احمد عزیزی را به وزیر ارشاد فرمودند: تحقیق و کمک کنید و اگر لازم است اعزام بشود.

احمد عزیزی شاعر اهل بیت (ع) و انقلاب اسلامی 15 اسفند 1386 به دلیل کاهش سطح هوشیاری ناشی از تشنج ، بیماری قلبی و کلیوی به کما رفت .

وی از همان روز تاکنون دربیمارستان امام رضا(ع) کرمانشاه بستری است.

اشتراک در
اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید