نمایش جزییات خبر
۳۱ مرداد ۱۳۹۰ ۱۶:۰۱

وزیرفرهنگ وارشاد اسلامی هنررا زبانی بین المللی توصیف کرد

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی هنر را زبانی بین المللی توصیف کرد و گفت: اثرهای هنر برای تمامی مردم دنیا جاذبه دارد و افراد را به سوی خود جذب می کند.
وزیرفرهنگ وارشاد اسلامی هنررا زبانی بین المللی توصیف کرد
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ،'سید محمد حسینی ' شامگاه شنبه در حاشیه مراسم "رونمایی از تابلو سحرگاه نوزدهم رمضان" با اعلام این مطلب  در جمع خبرنگاران ،افزود: وقتی اثری در قالب هنر بیان می شود بسیار اثر گذار تر از شیوه های دیگر است و افراد را به فکر و تامل و اندیشه بیشتری نیز وادار می کند.
وی اظهار داشت : بیان می تواند ساده و عادی باشد اما وقتی در قالب هنر قرار گرفت تاثیر گذاری آن دوچندان خواهد شدکه هنرمندان باید به آن توجه کنند.
حسینی گفت: این که هنرمندان ما بیش از گذشته به لحظات زیبا و حساس تاریخ ما و حوادث معنوی آن نوجه ویژه ای دارند امر بسیار خوب و پسندیده ای است که باید بیشتر مورد توجه قرار گیرد.
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با اشاره به رونمایی از تابلوی  سحرگاه نوزدهم  رمضان، افزود: این تابلو در هر کشور و جایی قابل ارائه است و برای همه جاذبه دارد.
حسینی در پایان خاطرنشان کرد : هنر زبانی بین المللی و در هر جای دنیا افراد را با هر زبانی به خود جذب می نماید و سبب جذب افراد می شود.

اشتراک در
اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید