نمایش جزییات خبر
۲۹ مرداد ۱۳۹۰ ۱۳:۴۸

وزیر ارشاد: هدیه ویژه رئیس جمهوری به خبرنگاران بزودی پرداخت می شود

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با اشاره به گرامیداشت روز خبرنگارکه طبق سنوات گذشته با حضور رئیس جمهوری و جمعی از خبرنگاران و اهالی رسانه و مطبوعات برگزار شد، از دستور کتبی آقای احمدی نژاد برای پرداخت این هدیه به خبرنگاران خبرداد و گفت : بزودی این هدایا پرداخت می شود.
وزیر ارشاد: هدیه ویژه رئیس جمهوری به خبرنگاران بزودی پرداخت می شود
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی،

"‌سید محمد حسینی"‌ روز شنبه در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار فرهنگی ایرنا افزود: پرداخت هدیه رئیس جمهوری به خبرنگاران مشروط به ثبت نام در سایت سمان است و اطلاعات موجود در سامانه سمان ملاک خواهد بود.
حسینی یادآور شد: هدیه رئیس جمهوری به خبرنگاران براساس 400 هزار تومان به متاهلین و 300 هزار تومان به خبرنگاران مجرد است.
وی همچنین در خصوص اعطای تسهیلات 30میلیون تومانی مسکن به خبرنگاران نیز گفت : اعطای این تسهیلات نیز مشروط به ثبت نام خبرنگاران در سایت سمان خواهد بود.
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی خاطر نشان کرد: پنج هزار نفر از خبرنگارانی که در این سامانه ثبت نام کرده اند از این تسهیلات بهره مند و آنرا را دریافت خواهند کرد.
وی گفت : در صورتی که تعداد اشخاص متقاضی بیش از حد تعیین شده باشد قطعا پرداخت این تسهیلات با اولویت بندی انجام می شود.
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی تصریح کرد: در نظر داریم به تمامی واجدین شرایط ، وام 30 میلیون تومانی مسکن پرداخت شود و همه خبرنگارانی که دارای شرایط لازم هستند از آن بهره مند شوند.
حسینی یاد آور شد : جزئیات، شرایط و سایر موارد نحوه پرداخت و ارایه این تسهیلات در آیین نامه ای در حال تدوین است که به محض آماده شدن اطلاع رسانی لازم بعمل خواهد آمد.

اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید