نمایش جزییات خبر
۲۹ مرداد ۱۳۹۰ ۰۲:۰۲

وزیرفرهنگ و ارشاد اسلامی تصریح کرد:مسجد نقش مهمی در مبارزه با جنگ نرم دشمن دارد

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: مسجد نقش مهمی در مبارزه با جنگ نرم دشمن دارد و مصداق بارز آن تربیت بسیاری از شهیدان والامقام هشت سال دفاع مقدس در مساجد است.
وزیرفرهنگ و ارشاد اسلامی تصریح کرد:مسجد نقش مهمی در مبارزه با جنگ نرم دشمن دارد

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی از اداره کل ارشاد استان مرکزی ،"سید محمد حسینی"شامگاه جمعه در ادامه سفر یک روزه خود به شهرستان شازند از توابع استان مرکزی (اراک)در بازدید از مسجد قمر بنی هاشم (ع) شهرک جابنازان این شهرستان افزود: مساجد در حفظ و تقویت وحدت مردم و بالندگی ارزش های اسلامی و دینی سهم بسزایی دارند.
وی تاکید کرد: جوانان با حضور در مساجد با آموزه های اسلامی و احکام الهی آشنا شده و در مسیر زندگی از انحرافات اخلاقی و رفتاری و دسیسه های دشمنان مصون می مانند.
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی ادامه داد: یکی از راهکارهای مهم پایبندی جوانان به اصول اسلامی و ارزش های الهی حضور این قشر در مساجد است بنابراین باید نیازهای جوانان در مسجد برطرف شود. 
عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی در بخش دیگری از سخنانش با اشاره به بیداری اسلامی کشورهای مختلف خاطر نشان کرد: حرکت کشورهای مختلف در راستای استقلال و آزادی خواهی و مبارزه با ظلم و ستم با الگوگیری از مبارزات ملت رشید ایران عزیز اسلامی انجام می شود.
وی تصریح کرد: صدای عدالت خواهی در کشورهای جهان به گوش می رسد و این ندا که برگرفته از روح اسلامی است پایه های نظام سلطه را متزلزل کرده و قدرت پوشالی آن به دنیا ثابت شده است.
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در این دیدار برای تکمیل مسجد قمر بنی هاشم (ع) شهرک جانبازان شازند به همراه احداث خانه فرهنگی در کنار این مسجد با اختصاص دو میلیارد ریال موافقت کرد.
این مسجد در زمین اهدایی فردی خیر در 400 متر مربع در حال ساخت است که تا کنون 10 درصد پیشرفت فیزیکی دارد

اشتراک در
اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید