نمایش جزییات خبر
۲۹ مرداد ۱۳۹۰ ۰۱:۴۰

حسینی در شازند اراک تاکید کرد:توسعه فرهنگ دینی زیربنای پیشرفت اقتصادی است

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت:توسعه فرهنگ دینی زیر بنای پیشرفت اقتصادی است و این مهم همیشه مورد توجه جدی دولت نهم بود و در دولت دهم بسیار پررنگ تر شده است.
حسینی در شازند اراک تاکید کرد:توسعه فرهنگ دینی زیربنای پیشرفت اقتصادی است

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به نقل از اداره کل ارشاد استان مرکزی،'سید محمد حسینی' عصر جمعه در حاشیه بازدید از مجتمع فرهنگی هنری در دست ساخت شهر توره از توابع شهرستان شازند اراک افزود:با ساخت این مجتمع می توان بسیاری از نیازهای فرهنگی، دینی و اجتماعی مردم به ویژه جوانان این شهر را برطرف کرد.
وی گفت:با توجه به توسعه و پیشرفت شهر توره شازند و حمایت مسوولان شهری از آن باید نیازهای فرهنگی و هنری بر اساس رشد جغرافیایی و انسانی مورد توجه بیشتری قرار گیرد.
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی ادامه داد: مجتمع فرهنگی هنری مذهبی شهر توره شازند شامل مسجد، کتابخانه، کانون فرهنگی هنری، پایگاه مقاومت بسیج و سالن غذاخوری است که در زمینی به مساحت 800 مترمربع ساخته خواهد شد.
هم اکنون احداث این مجتمع توسط مسکن و شهرسازی در مرحله فندانسیون قرار دارد.
حضور در شورای اداری شهرستان شازند، دیدار با اصحاب فرهنگ و هنر، بازدید از امامزادگان شهر آستانه و نشست خبری از برنامه های سفر یک روزه وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی به شهرستان شازند است.

اشتراک در
اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید