نمایش جزییات خبر
۲۹ مرداد ۱۳۹۰ ۰۰:۵۱

باحضور وزیرارشادآمارو عملکرد وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در نمایشگاه قرآن رونمایی شد

مراسم رونمایی از آمار و عملکرد وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در دولت نهم و دهم که بصورت نمایشگاه ارایه شده با حضور 'سیدمحمد حسینی' وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در نوزدهمین نمایشگاه بین‌المللی قرآن‌ کریم برگزار شد.
باحضور وزیرارشادآمارو عملکرد وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در نمایشگاه قرآن رونمایی شد

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ،در این مراسم که در غرفه وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی بصورت نمایشگاهی مجزا  وگسترده برگزار شده، همچنین حجت ‌الاسلام 'حمید محمدی' رییس نمایشگاه بین المللی قرآن کریم، 'حسن غفوری‌فرد' عضو هیات رییسه مجلس شورای اسلامی ،"محمد علی منفرد" مشاور وزیر و مدیر کل روابط عمومی و امور بین الملل وزارت ارشاد حضور داشتند.
در این نمایشگاه ، مجموعه اقدامات دولت از سال 84 در بخش‌های تخصصی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی از جمله معاونت امور سینمایی، معاونت مطبوعاتی و اطلاع‌رسانی، معاونت فرهنگی و ستاد عالی کانون‌های فرهنگی - هنری مساجد، بر روی 60 تابلو نمایش داده شده است.
نمودار عملکرد مرکز هماهنگی، توسعه و ترویج فعالیت‌های قرآنی کشور و مرکز توسعه فن‌آوری اطلاعات و رسانه‌های دیجیتال از دیگر تابلوهای موجود در این غرفه است.
در این نمایشگاه همچنین آمار عملکرد سازمان‌های تابعه وزارت فرهنگ و ارشاد از جمله سازمان خبرگزاری جمهوری اسلامی (ایرنا)، سازمان اوقاف و امور خیریه و سازمان حج و زیارت ارایه شده است.
'سکینه مهدیان‌پور' رییس اداره انتشار و دسترسی آزاد به اطلاعات وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی همچنین از ارایه 'برنامه جامع فرهنگی استان‌ها' در این غرفه خبر داد.
'نمایشگاه عکس‌های نماز' و 'تصویر آفتاب' یا نمایشگاه عکس‌های حضرت امام خمینی(ره) از بخش‌های دیگری است که روابط عمومی و امور بین‌الملل وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برای غرفه این وزارتخانه تدارک دیده است.
نمایشگاه و غرفه وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در حیاط 'یاس' واقع در ضلع غربی شبستان مصلای بزرگ امام خمینی(ره) قرار دارد.
نوزدهمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم تا چهارم شهریور ماه همه روزه از ساعت 17 تا 24 و روزهای جمعه از ساعت 14 تا 24 در مصلای امام خمینی(ره) تهران دایر است.

اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید