نمایش جزییات خبر
۲۴ مرداد ۱۳۹۰ ۰۰:۵۶

بازدید وزیرارشاد و اعضای کمیسیون فرهنگی مجلس از نمایشگاه قرآن کریم

اعضای کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی به همراه وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با حضور در نوزدهمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم از بخش های مختلف آن بازدید کردند.
بازدید وزیرارشاد و اعضای کمیسیون فرهنگی مجلس از نمایشگاه قرآن کریم

به گزارش روابط عمومی و اموربین الملل وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، '‌غلامعلی حداد عادل'‌ رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی و اعضای این کمیسیون عصر یکشنبه با حضور در مصلی بزرگ امام خمینی (ره) از بخش های مختلف نوزدهمین نمایشگاه بین المللی قرآن بازدید کردند.
در این بازدید که 'سید محمد حسینی' ‌وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و حجت الاسلام والمسلمین'‌حمید محمدی' رئیس نوزدهمین نمایشگاه بین المللی قرآن نیز حضور داشتند، اعضای کمیسیون فرهنگی مجلس از نزدیک در جریان روند فعالیت بخش های مختلف نمایشگاه قرار گرفتند.
در این بازدید که حدود 2 ساعت به طول انجامید نمایندگان مجلس شورای اسلامی در فضایی صمیمانه به گفت وگو با برخی غرفه داران، دست اندرکاران قرآنی و مردم حاضر در نمایشگاه پرداختند.
بیداری اسلامی، دشمن شناخت، پژوهش های قرآنی، مشاوره های قرآنی و دینی و مذهبی، عترت و ولایت، بخش عکس، نهج البلاغه، کودک و نوجوان، هنرهای تجسمی، سیما، ترجمه های قرآنی و بخش بین الملل از جمله قسمت هایی بود که اعضای کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی از آنها بازدید کردند.
آریامنش، نوباوه، هدایت خواه، شجاعی، حسینی، اکرمی، یحیی زاده، محمد موحد، ملک محمدی و خانم ها رهبر و افتخاری؛ نمایندگانی بودند که حداد عادل رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی و حسینی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی را در این بازدید همراهی می کردند.
در پایان، حاضرین با حضور در سالن نمازخانه شبستان نمایشگاه، نماز مغرب و عشاء را همراه با دیگر مردم حاضر در محل برپایی نوزدهمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم اقامه کردند.

اشتراک در
اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید