نمایش جزییات خبر
۲۰ مرداد ۱۳۹۰ ۰۱:۱۶

وزیر ارشاد از بخش های مختلف نمایشگاه بین المللی قرآن بازدید کرد

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی شامگاه روز چهارشنبه با حضور در نمایشگاه بین المللی قرآن کردیم، از بخش های مختلف این نمایشگاه بازدید کرد.
وزیر ارشاد از بخش های مختلف نمایشگاه بین المللی قرآن بازدید کرد

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ، سید 'محمد حسینی' با حضور در مصلی امام خمینی(ره) محل برپایی نوزدهمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم، ضمن بازدید از بخش های مختلف این نمایشگاه از نزدیک با برخی ازغرفه داران نیز به گفت و گو پرداختد.
'دشمن شناخت، پژوهش های قرآنی، دانشگاهی، هنرهای قرآنی، صنایع دستی، نرم افزار چند رسانه ای قرآنی، عکس و تصاویر، غرفه امام رضا(ع)، قرآن پژوهی، کودک و نوجوان، حجاب و عفاف' از جمله بخش هایی بود که وزیر ارشاد از آنها دیدن کرد.
حسینی همچنین با حضور در موزه سیمای جمهوری اسلامی از تجهیزات سریال های مختلف از جمله مختارنامه و چند سریال تاریخی نیز بازدید کرد.
در ادامه وزیر ارشاد با حضور در بخش های اجرایی و بویژه توزیع طعام و ضیافت افطار مراجعین به نمایشگاه ، از نزدیک در جریان روند ارائه خدمات و تسهیلات رفاهی و دیگر امکانات ارائه به بازدید کنندگان قرار گرفت.
در این بازدید که بیش از دو ساعت به طول انجامید حجت الاسلام والمسلمین'محمدی' رئیس نوزدهمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم و دکتر 'محمد علی منفرد' مشاور وزیر و مدیر کل روابط عمومی بین المللی وزارت ارشاد، وزیر را همراهی کردند.

اشتراک در
اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید