نمایش جزییات خبر
۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۲۳:۳۰

وزیر فرهنگ: نمایشگاه کتاب، محل تبادل افکار، اندیشه ها و نظرات نخبگان است

وزیر فرهنگ در میهمانی شام با ناشران خارجی گفت: نمایشگاه کتاب، جشنواره بزرگ فرهنگی است که علاوه بر ارائه کتاب و سایر محصولات و اقلام فرهنگی به تبادل افکار، اندیشه ها و نظرات نخبگان می پردازد.
وزیر فرهنگ: نمایشگاه کتاب، محل تبادل افکار، اندیشه ها و نظرات نخبگان است

به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی  وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، وی نمایشگاه را محل مناسبی برای تبادل افکار و آشنایی با آثار فرهنگی کشور و محصولات فرهنگی کشورهای جهان توصیف کرد.

علی جنتی همچنین این نمایشگاه را فرصت مغتنمی برشمرد که از طریق آن، اندیشمندان، نویسندگان و ناشران کشورهای مختلف با یکدیگر آشنا شوند.

عضو کابینه دولت تدبیر و امید افزود: این رویداد بزرگ فرهنگی را باید به فال نیک گرفت و امیدوارم هر سال باشکوه تر از سال گذشته برگزار شود.

وزیر ارشاد در بخش دیگری از سخنانش ادامه داد: ناشران ایرانی هم با حضور در نمایشگاه های کتاب کشورهای همسایه و دیگر کشورها می توانند فرصتی برای انتقال فرهنگ ایران داشته باشند.

جنتی در پایان ابراز امیدواری کرد که این نمایشگاه، فرصت مناسبی باشد برای آشنایی هر چه بیشتر ناشران خارجی بایکدیگر و نیز برای ثمربخش بودن آن در آینده.

این میهمانی امشب در هتل ارم با حضور ناشران خارجی شرکت کننده در بیست و هفتمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران، سید عباس صالحی، معاون امور فرهنگی وزارت ارشاد و رئیس نمایشگاه و نیز جمعی از مدیران نمایشگاه کتاب برگزار شد.

 

اشتراک در
اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید