نمایش جزییات خبر
۱۶ مرداد ۱۳۹۰ ۱۳:۰۰

وزیر ارشاد از نمایشگاه بین المللی عکس"بسم‌الله" بازدید کرد

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی از نمایشگاه بین المللی پوستر و عکس با عنوان "‌بسم الله" بازدید و ازنزدیک در جریان امور قرار گرفت.
وزیر ارشاد از نمایشگاه بین المللی عکس"بسم‌الله" بازدید کرد

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، "‌سید محمد حسینی" شب گذشته به همراه ‌رامین مهمانپرست سخنگوی وزارت امورخارجه و حمید شاه آبادی معاون هنری وزارت ارشاد و تعدادی از سفرا و نمایندگان سیاسی کشورهای اسلامی از نمایشگاه آثاربرگزیده عکس هشتمین جشنواره و نمایشگاه بین‌المللی" بسم‌الله"در نگارخانه‌ی فرهنگسرای نیاوران بازدیدکردند.
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در پایان بازدید از نمایشگاه،آن را خوب و موفق ارزیابی کرد و بر ضرورت بهره‌گیری از ابزار هنر برای ارائه آموزه ‌های بلند و متعالی دین اسلام تاکید کرد.
بازدید به عمل آوردند.
محمدرضا کمره‌ای مسئول هشتمین جشنواره‌ی بین‌المللی بسم‌الله و ناصر نصیری دبیر این جشنواره به بهنگام بازدید وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی درباره هریک از تابلوهای به نمایش درآمده توضیحاتی را برای حاضرین ارائه کردند.
در ادامه و پایان این بازدید، آثاری از تابلو‌های بسم‌الله توسط مسئولان جشنواره به "‌سید محمد حسینی " وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و رامین مهمانپرست سخنگوی وزیر امور خارجه تقدیم شد.
در این نمایشگاه 129 اثر برگزیده از میان پنج هزار و 500 اثر خطاطی و گرافیک با موضوع "‌بسم الله" و" اسماء الحسنی" در معرض دید بازدیدکنندکان گذاشته شده است.
هشتمین دوره جشنواره پوستر'بسم الله' از 13 تا 23 مرداد ماه به مدت 10 روز در فرهنگسرای نیاوران پذیرای بازدید کنندگان است.

اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید