نمایش جزییات خبر
۱۵ مرداد ۱۳۹۰ ۱۲:۱۵

مدیر کل ارشاداستان کرمان:مطبوعات , افسران جنگ نرم در برابر توطئه ها هستند

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمان با اشاره به نقش موثر رسانه ها در عرصه های مختلف گفت: رسانه ها و مطبوعات جهاد رسانه ای را در همه عرصه ها بویژه فرهنگ جامعه مورد توجه قرار دهند.
مدیر کل ارشاداستان کرمان:مطبوعات , افسران جنگ نرم  در برابر توطئه ها هستند

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل وزارت فرهنگ و ارشاداسلامی ،" احمد سعیدی" شامگاه جمعه در آیین جشن روز خبرنگار در کرمان افزود: با توجه به هجوم و ترفندهای مختلف دشمنان علیه اسلام و جمهوری اسلامی در قالب جنگ نرم، رسانه ها در این میان نقش افسران جنگ نرم در مقابل این توطئه ها را عهده دارند.
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمان با اشاره به وجود 110 نشریه محلی در استان خاطر نشان کرد: 35 دفتر خبرگزاری و همچنین روزنامه سراسری نیز در این استان فعالیت دارد.
وی اضافه کرد: در این استان دهها سایت خبری در فضای سایبری نیز  رسالت اطلاع رسانی و خبر را بر عهده دارند.

سعیدی، همچنین وجود تشکل های خبرنگاران چون تشکل خبرنگاران دفاع مقدس و کانون روزنامه نگاران اصول گرای استان از دیگر ظرفیت های موجود در عرصه اطلاع رسانی و خبر استان عنوان کرد.
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمان گفت: خوشبختانه با توجه به اینکه استان کرمان از نظر کمی دارای نشریات بسیاری است از نظر کیفی نیز طی سال های اخیر برای ارتقاء ‌کیفیت نشریات محلی و خبرگزاری ها گام هایی برداشته شده است.
وی در ادامه به شکل گیری خانه مطبوعات و رسانه های استان کرمان در 28 بهمن ماه سال گذشته اشاره کرد و گفت: اکنون بیش از 520 نفر کارت عضویت این خانه را دریافت کرده اند.
وی تشکیل اتاق فکر را از فعالیت های مهم این خانه از زمان راه اندازی خانه مطبوعات و رسانه هاي استان در کنار سایر فعالیت هایی چون اعطاء تسهیلات بانکی به خبرنگاران و اعزام خبرنگاران را به سفرهای زیارتی عنوان کرد.

اشتراک در
اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید