نمایش جزییات خبر
۱۲ مرداد ۱۳۹۰ ۲۳:۵۶

وزیر ارشاد همراه کودکان بی سرپرست درضیافت مهر روزه خود راافطار کرد

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با حضور در جمع کودکان بی سرپرست و شرکت در ضیافت مهر ، روزه خود را با جمع صمیمی و با محبت آنها افطار کرد.
وزیر ارشاد همراه کودکان بی سرپرست درضیافت مهر روزه خود راافطار کرد

به گزارش روبط عمومی و امور بین الملل وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ،'‌سید محمد حسینی '‌ شامگاه چهارشنبه در دومین روز از ماه پر فیض و رحمت رمضان ضمن دیدار و گفتگو با کودکان بی سرپرست مرکز شهید قدوسی سازمان بهزیستی کشور،در ضیافت مهر کودکان این مرکز حضور یافت و روزه خود را با آنها افطار کرد.
در این دیدار که اسفندیاری ریاست سازمان بهزیستی کشور نیز حضور داشت وزیر ارشاد از قسمت های مختلف این مرکز بازدید و از نزدیک در جریان روند امور قرار گرفت.
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی سپس در جمع صمیمی و باصفای کودکان و کارکنان این مرکز حضور یافت و با جمعی از این کودکان و مسئولین این مرکز نیز گفتگو کرد.
حسینی در حاشیه این دیدار گفت: توجه به اقشار مختلف جامعه از افتخارات نظام مقدس جمهوری اسلامی به شمار می آید.
وی افزود: اینگونه نیست که افراد بی سرپرست و بد سرپرست در جامعه به حال خود رها شده  باشند , دولت همه ساله اعتباراتی را برای رفاه ،آموزش و تامین زندگی اینگونه افراد در نظر می گیرد.
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با بیان اینکه وظیفه همگان است که با حضور دراینگونه مراکز از نزدیک مسائل و مشکلات را لمس و مشاهده کنند،تصریح کرد:حضور مسئولین در این مراکزنشانگر توجه و اهمیت به سرنوشت افراد حاضر در این مراکز است.
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در بدو ورود به مرکز بهزیستی شهید قدوسی نماز مغرب و عشاء را با جمع کودکان و مسئولین این مرکز اقامه کرد.

اشتراک در
اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید