نمایش جزییات خبر
۱۹ بهمن ۱۳۸۹ ۱۰:۰۱

اخبار کوتاه فرهنگی و هنری از تنکابن

اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان تنکابن از جدیدترین فعالیت های فرهنگی و هنری خود خبر داد.
اخبار کوتاه فرهنگی و هنری از تنکابن

نمایشگاه عکس انقلاب در تنکابن دایر شد
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی هرستان های تنکابن و عباس آباد از برپایی نمایشگاه عکس انقلاب در تنکابن خبر داد.
وی در این رابطه اظهارداشت: این نمایشگاه توسط موسسه فرهنگی هنری رازقی با همکاری این اداره از 17 بهمن به مدت یک هفته در محل مجتمع فرهنگی هنری امام خمینی (ره) ارشاد تنکابن دایر شده است .
شایان ذکر است در این نمایشگاه گوشه هایی ازحماسه حضور مردم در اوایل انقلاب و همچنین جراید و روزشمار انقلاب به معرض دید علاقه مندان گذاشته شده است.

35مقاله به دبیرخانه همایش سراسری سلمان هراتی ارسال شده است
این مطلب را محمد مهدی مشهدی رئیس اداره فرهنگ  وارشاد اسلامی شهرستان های تنکابن و عباس آباد و دبیر اجرایی اولین همایش سراسری سلمان هراتی  اظهار داشت.
وی همچنین افزود: همایش سراسری سلمان هراتی به همت اداره کل فرهنگ وارشاد اسلامی استان مازندران با همکاری معاونت فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ، انجمن آثار و مفاخر فرهنگی کشور ، اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان تنکابن و عباس آباد و  با حضور مقام عالی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی جناب دکتر حسینی ، مدیران ، مسئولین و شعرای نامی کشوری و استانی همچون دکتر علی موسوی گرمارودی ، ایرج قنبری 26و 27 بهمن ماه 89 به مدت دو روز در محل مجتمع فرهنگی امام خمینی (ره) ارشاد اسلامی تنکابن برگزار خواهد شد .
وی اظهار داشت 35 مقاله به دبیرخانه این همایش ارسال شده که پس از بررسی داوران تعداد 10 مقاله جهت ارائه انتخاب و تعداد 30 مقاله نیز در کتاب مجموعه مقالات اولین همایش سراسری سلمان هراتی با نام جهان قرآن مصور است به چاپ خواهد رسید .
ایشان همچنین اشاره داشتند  مقالات ارائه شده بیشتر با مضامین سلمان و شعر دفاع مقدس ، سلمان و شعر کودک و نوجوان ، نمود انتظار در اشعار سلمان ، جلوه های ادب و پایداری ، زیبایی شناسی در اشعار سلمان بوده و ابراز امیدواری کردند که این همایش برای اهل فرهنگ مفید فایده قرار گیرد.

 

روابط عمومی
اشتراک در
کلیدواژه ها: تنکابن
اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید