نمایش جزییات خبر
۳ مرداد ۱۳۹۰ ۱۱:۱۷

وزیر ارشاد از حمایتهای بانک انصار قدردانی کرد

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی طی نامه ای به مدیرعامل بانک انصار از حمایتهای این بانک در رونق فعالیتهای فرهنگی , هنری قدردانی کرد.
 

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی , متن نامه سید محمد حسینی خطاب به آیت‌الله ابراهیمی , به شرح زیر است:سرگرمی‌های روزگار، گاه انسان را از رسالت حقیقی خویش باز می‌دارد و خاطر را به وادی فراموشی می‌سپارد.

انسانِ امروز با وجود عدالت نسبی، درمورد خود ناعادلانه رفتار می‌کند زیرا جایگاه خود را نادیده گرفته‌است که «العدل یضع الامور مواضعها»

 انسان نسیان زده، ملکوتی بودن خود را در قیل و قال مأموریت زمینی گم کرده‌است «و ماخلقت الجن و الانس الاّ لیعبدون»کسانی که در بیداری جامعه نقش ایفاء می‌نمایند بی‌تردید می‌بایست از بیداران باشند.

حمایت بانک محترم انصار از فعالیتهای فرهنگی و هنری، موجبات خوشحالی بنده و خرسندی اهل معرفت را فراهم آورده‌است. اینکه یک بنگاه اقتصادی برای خود مأموریت فرهنگی و هنری قائل است سرآغاز رشد و بلوغ اجتماعی است.
جود در مسیر سجود حاصلش آن خواهد بود که دیگران را نیز به درک حقیقت وجود دعوت کند.
امیدوارم مجموعه‌های دیگر اقتصادی به تأسی از شما و آن بانک محترم بخشی از مسئولیت خود را در اشاعه فرهنگ ببینند که «کلکم راع و کلکم مسئول».
اشتراک در
اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید