نمایش جزییات خبر
۱۸ بهمن ۱۳۸۹ ۱۰:۲۳

فعالیت های فرهنگی در مازندران از رشد مطلوبی برخوردار است

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران از روند رو به رشد فعالیت های فرهنگی در استان خبر داد.
فعالیت های فرهنگی در مازندران از رشد مطلوبی برخوردار است

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران از روند رو به رشد فعالیت های فرهنگی در استان خبر داد.

عباسعلی ابراهیمی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران صبح امروز به خبرنگار ما گفت: طی سال های اخیر، فعالیت های فرهنگی در استان مازندران از رشد کیفی مطلوبی برخوردار بوده و به لطف خدا در حوزه های مختلفی همچون کتابخوانی اقدامات درخور توجهی انجام شده است.
وی با اشاره به برگزاری نمایشگاه بزرگ کتاب در استان تصریح کرد: برگزاری نمایشگاه های متنوع و مختلف در حوزه کتاب و کتابخوانی از دیگر افتخارات حوزه فرهنگی در استان محسوب می شود که تا کنون با استقبال بی نظیر مردم فهیم استان روبرو شده است.
ابراهیمی نقش دولت دهم را در گسترش و تعمیق امور فرهنگی بسیار اساسی ذکر کرد و سفرهای دولت را در راستای گسترش فعالیت های فرهنگی بسیار جدی و پیگیرانه عنوان کرد و افزود: کشور ما هم اکنون با رویکرد فرهنگی بسیار خوبی از جانب مسئولان کشوری به پیش می رود.
وی وضعیت کتابخوانی و مطالعه را در استان مطلوب ارزیابی کرد و گفت: با توجه به امکانات موجود امید می رود تا گرایش مردم به ویژه نسل جوان و محقق به امر کتابخوانی رشد روزافزونی یابد.
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلام مازندران برگزاری نمایشگاه کتاب در استان را امری ضروری دانست و در این خصوص از حمایت های جدی نماینده ولی فقیه در استان و نیز استاندار قدردانی نمود و اذعان داشت: برگزاری نمایشگاه بزرگ کتاب یک رویداد فرخنده و عظیم فرهنگی است که هر ساله با استقبال پرشور مردم فهیم استان باعث عزتمندی و افتخار نظام می شود.
وی تاثیر این نمایشگاه را بر نسل جوان، خانواده ها و بویژه محققین و پژوهشگران بسیار کاربردی خواند و حضور پرشور مردم را در اینگونه نمایشگاه ها باعث تقویت روحیه خدمتگذاری در خادمان فرهنگ و هنر این استان عنوان کرد.
 

روابط عمومی
اشتراک در
کلیدواژه ها: فعالیتهای فرهنگی
اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید