• اخبار

معاون توسعه منابع وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی: توجه مناسبی به کهکیلویه و بویراحمد از نظر فرهنگی و هنری شده است

معاون توسعه منابع وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی:  توجه مناسبی به کهکیلویه و بویراحمد از نظر فرهنگی و هنری شده است
معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: توجه خوب و مناسبی به استان کهکیلویه و بویراحمد از نظر فرهنگی و هنری شده است.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کهکیلویه و بویراحمد ،همزمان با سفر وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی به استان کهکیلویه و بویراحمد و در نشست خبری وزیر با اصحاب رسانه به برخی از برنامه ها و تصمیمات این وزارتخانه برای حمایت از استان کهکیلویه و بویراحمد اشاره کرد.

وی با اشاره به اهتمام جدی وزارتخانه برای به سرانجام رساندن پروژه بزرگ تالار مرکزی یاسوج گفت:در این سفر تصمیم گرفته شد علاوه بر بودجه 10 میلیاردی که برای این پروژه از قبل در نظر گرفته شد بود این اعتبار را به 20 میلیارد افزایش دهیم .

کاراندیش از اختصاص 300 میلیون تومان برای تجهیز مجتمع فرهنگی شهرستان های گچساران، بهمئی و دنا خبر داد و اظهار داشت: این اعتبار تخصیص داده شده است و پول آن نیز دریافت شده است.

وی گفت: در سفر تابستان گذشته نیزمبلغ 200 میلیون تومان به انجمن های فرهنگی و هنری پرداخت شد و در دیدار  استاندار با وزیر در وزارتخانه که پیش از این انجام گرفت نیز مبلغ یک میلیارد تومان برای ساخت ساختمان  اداره کل و تحویل دادن فرهنگسرا به هنرمندان تخصیص داده شد.

وی در پایان گفت: در مقایسه با سایر استان ها توجه خوبی به این استان شده است چرا که هم نیاز است و هم شرایط و وضعیت فرهنگی و هنری در اینجا اقتضا می کند این حمایت ها صورت گیرد.

۲۸ بهمن ۱۳۹۵ ۲۲:۵۶
  • اظهار نظر

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده:
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500