• اخبار

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان همدان خبر داد: برگزاری مراسم افتتاحیه طرح گسترش برنامه‌های رضوی در طول سال «رایحه رضوی» در همدان

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان همدان خبر داد: برگزاری مراسم افتتاحیه طرح گسترش برنامه‌های رضوی در طول سال «رایحه رضوی» در همدان
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان همدان از برگزاری مراسم افتتاحیه طرح گسترش برنامه‌های حوزه فرهنگ رضوی در طول سال (رایحه رضوی) در همدان خبر داد.

فاضل عبادی اظهار کرد: طرح گسترش برنامه‌های حوزه فرهنگ رضوی در طول سال، «رایحه رضوی» نام گرفته و افتتاحیه این برنامه چهارم اسفندماه با حضور مقامات کشوری و استانی در همدان برگزار خواهد شد.

عبادی با بیان اینکه معاون وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، مدیرعامل بنیاد بین‌المللی فرهنگی و هنری امام رضا(ع) و مدیران مناطق هشت‌گانه فرهنگ و ارشاد اسلامی از مهمانان ویژه مراسم هستند، خاطرنشان کرد: اسماعیل آذر، استاد ادبیات و مجری مطرح کشور اجرای این برنامه را بر عهده دارد و از هنرمندان و مسئولان کشوری و استانی برای حضور در این برنامه دعوت شده است.

وی خاطرنشان کرد: مراسم افتتاحیه «رایحه رضوی» چهارم اسفندماه از ساعت 16 تا 18 در مجتمع فرهنگی هنری بوعلی سینای همدان برگزار می‌شود و تجلیل از خادمان برتر حوزه فرهنگ رضوی کشور از برنامه‌های اصلی این همایش است.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان همدان افتتاح دفتر خبرگزاری فرهنگ‌رضوی همدان و برپایی نمایشگاه زنده آثار رضوی از جمله سفال، تجسمی و خوشنویسی را هم از برنامه‌های جنبی این مراسم عنوان کرد.

عبادی تأکید کرد: نشست کمیسیون‌های تخصصی طرح گسترش برنامه‌های حوزه فرهنگ رضوی در طول سال روزهای 17 و 18  شهریورماه در تهران برگزار شد و در گردهمایی‌10 و‌11 مهرماه «کمیته برنامه ریزی جشنواره بین‌المللی امام رضا علیه‌السلام» که  منجربه تدوین طرح «رایحه‌رضوی» شد،  استان همدان برای برگزاری مراسم افتتاحیه این برنامه اعلام آمادگی کرد.

روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان همدان
۲۷ بهمن ۱۳۹۵ ۱۰:۵۷
  • اظهار نظر

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده:
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500