• اخبار

شرکت ٢٥ استان در جشنواره ملی فیلمنامه و نمایشنامه نویسی آیات / پیشتازی هنرمندان گیلان و تهران

شرکت ٢٥ استان در جشنواره ملی فیلمنامه و نمایشنامه نویسی آیات / پیشتازی هنرمندان گیلان و تهران
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان خبر داد: آثار ارسالی از ٢٥ استان کشور به دبیرخانه جشنواره ملی فیلمنامه نویسی و نمایشنامه نویسی آیات رسید.

به گزارش دفتر تبلیغ،ترویج و توسعه فعالیت های قرآن و عترت؛ فیروز فاضلی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان با اشاره به استقبال هنرمندان و نویسندگان سراسر کشور از جشنواره قرآنی فیلمنامه نویسی و نمایشنامه نویسی آیات، اظهار کرد: ٢٢١ شرکت کننده از ٢٥ استان کشور با ارسال ٤٣٩ اثر برای حضور در این جشنواره اعلام آمادگی کردند.

وی با اشاره به پیشتازی گیلان و تهران در ارسال اثر به جشنواره، تصریح کرد: از میان شرکت کنندگان، ٥٥ نفر از استان گیلان و ٣١ نفر از استان تهران، آثار خود را به دبیرخانه جشنواره ارسال کردند.

فاضلی ادامه داد: استان های اصفهان با ١٦، قم با ١٤، اردبیل و مرکزی هر کدام با ١٢ و خراسان رضوی و مازندران هر کدام با ١١ شرکت کننده در رتبه های بعدی قرار دارند.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان با اشاره به انتشار فراخوان جشنواره ملی فیلمنامه نویسی و نمایشنامه نویسی آیات از اواسط آذرماه امسال، یادآور شد: شرکت در این جشنواره به صورت تمام الکترونیکی و از طریق سایت www.ayaategilan.ir امکان پذیر بود.

جشنواره ملی فیلمنامه نویسی و نمایشنامه نویسی با موضوع قرآن و عترت (ع) با عنوان «جشنواره آیات» به همت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان گیلان و با همکاری دفتر تبلیغ و ترویج معاونت قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، نیمه دوم اسفندماه ٩٥ در رشت برگزار می شود.

۲۶ بهمن ۱۳۹۵ ۱۳:۵۱
  • اظهار نظر

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده:
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500